Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

ALD7556PBL

N/A

IC OSC TIMER DUAL 2.5MHZ 14DIP

ALD7556PBL

RoHSNë përputhje me RoHS
ALD7556PBL
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
ALD7556PBL
Kategoritë
Qarqeve të integruara (ICS)
Nën-kategoritë
Clock / Koha - Programmable Timers dhe Oscillators
Seria
-
Pjesa StatusActive
lloj555 Type, Timer/Oscillator (Dual)
akuzë-
frekuencë2.5MHz
Voltage - Furnizimi2V ~ 10V
Aktuale - Furnizimi100µA
Temperatura Operative0°C ~ 70°C
Paketa / Case14-DIP (0.300", 7.62mm)
Furnizuesi Device Paketa14-PDIP
montimi LlojiThrough Hole
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
ALD1703PAL IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8DIP 18571
50:  $0.71018
ALD2731PAL IC OP AMP DUAL PREC 2MV 8DIP 11630
50:  $1.00560
ALD210814SCL MOSFET 4N-CH 10.6V 0.08A 16SOIC 20962
50:  $1.12492
ALD1704ASAL IC OPAMP GP 2.1MHZ RRO 8SOIC 13496
50:  $1.46985
ALD1726PAL IC OPAMP GP 400KHZ RRO 8DIP 15430
50:  $0.97147
ALD2726EPBL IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14DIP 4926
50:  $2.50304
ALD1712BPAL IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8DIP 10559
50:  $1.17240
ALD500AUSCL IC ADC 18BIT DUAL 16SOIC 6804
50:  $3.65889
ALD4702BSBL IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC 10659
50:  $2.01232
ALD2724PBL IC OPAMP GP 2.1MHZ RRO 14DIP 8433
50:  $1.77608

Porosit

Çmimi i referencës:
50:$1.88989

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 26521
Porosit: