Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-2232MSP

N/A

MODULE USB ADAPTER WITH MCU

DLP-2232MSP

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-2232MSP
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-2232MSP
Kategoritë
Zhvillimit Bordet, Kits, Programmers
Nën-kategoritë
Vlerësimi dhe bordet Demonstration dhe Kits
Seria
-
Pjesa StatusObsolete
llojInterface
funksionUSB 2.0 to UART (RS232) Bridge
EmbeddedYes, MCU, 16-Bit
Shfrytëzohen IC / PjesaFT2232H, MSP430F2618
Atributet primareFull Speed USB to High-Speed UART
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-USB1232H MODULE USB-TO-UART/FIFO HS 18DIP 2624
1:  $11.43525
DLP-IO14 MODULE DATA-ACQUISITION 14-CH 1719
1:  $17.75525
DLP-USB232M-G2 MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 2813
1:  $9.87500
DLP-IOR4 MODULE LATCHING-RELAY 4-CH 1698
1:  $17.75525
DLP-IO8-G MODULE DATA-ACQUISITION 8-CH 2198
1:  $11.83025
DLP-IO20 MODULE DATA-ACQUISITION 20-CH 1368
1:  $19.73025
DLP-USB232R MODULE USB-TO-SRL UART 18-DIP 3745
1:  $6.93000
DLP-RF430CL331BP BOOSTERPACK RF430CL331H ADD-ON B 7199
1:  $3.83075
DLP-RF430BP BOOSTERPACK RF430CL330 ADD-ON BD 7555
1:  $3.83075
DLP-RFID-UHF1B RFID READR R/W 902.6-927.4MZ MOD 733

Porosit

Çmimi i referencës:
5:$27.63025

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 938
Porosit: