Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-7970ABP

N/A

BOARD ADD-ON BOOSTERPACK NFC RFID Transponder Tools TRF7970A NFC Booster Pack

DLP-7970ABP

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-7970ABP
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-7970ABP
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Vlerësimi dhe Zhvillim Kits, Boards
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojRead/Write
frekuencë13.56MHz
Për përdorim me / Related ProductsTRF7970A
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-RFID1-OG RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE 767
1:  $37.32750
DLP-TH1B MODULE SENSOR USB-BASED TEMP/HUM 726
1:  $35.53025
DLP-RFID-ANT ANTENNA ROUND WITH COAX 1913
1:  $15.78025
DLP-TXRX-G MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 3457
1:  -
DLP-2232MSP MODULE USB ADAPTER WITH MCU 938
5:  $27.63025
DLP-USB1232H MODULE USB-TO-UART/FIFO HS 18DIP 2624
1:  $11.43525
DLP-IO14 MODULE DATA-ACQUISITION 14-CH 1719
1:  $17.75525
DLP-USB232M-G2 MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 2813
1:  $9.87500
DLP-IOR4 MODULE LATCHING-RELAY 4-CH 1698
1:  $17.75525
DLP-IO8-G MODULE DATA-ACQUISITION 8-CH 2198
1:  $11.83025

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$9.87500

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2963
Porosit: