Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-COAX1

N/A

COAX WITH RPSMA CONNECTOR RF Cable Assemblies Coax w/RPSMA contr

DLP-COAX1

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-COAX1
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-COAX1
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RF Accessories
Seria
-
Pjesa StatusActive
accessory LlojiCoax Adapter Kit
Për përdorim me / Related Products-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-HS-FPGA3 MODULE USB-TO-FPGA SPARTAN 3A 294
1:  $91.27925
DLP-RFID1 RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE 629
1:  $49.77925
DLP-UT1 SENSOR DIGITAL 0C-70C 2061
10:  $11.83025
DLP-232PC MODULE USB-MCU FT232R W/18F2410 2602
1:  $11.83025
DLP-FANT ANTENNA FERRITE 3465
1:  $7.68075
DLP-2232ML-G MODULE USB ADAPTR FOR FT2232D LP 2536
1:  $11.83025
DLP-D-G MODULE USB SECURITY DONGLE 5443
1:  $5.77115
DLP-USB245R MODULE USB-TO-PARL FIFO 18-DIP 4169
1:  $6.93000
DLP-2232H MODULE USB ADAPTER FOR FT2232H 2178
1:  $13.01525
DLP-RFID2D RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1141
1:  $27.63025

Porosit

Çmimi i referencës:
40:$6.52575

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 3773
Porosit: