Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-FANT

N/A

ANTENNA FERRITE Antennas Ferrite Antenna DLP-COAX1 needed

DLP-FANT

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-FANT
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-FANT
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Antenave
Seria
-
Pjesa StatusActive
frekuencë13.56MHz
FeaturesSMA Style
Size / Dimension-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-2232ML-G MODULE USB ADAPTR FOR FT2232D LP 2536
1:  $11.83025
DLP-D-G MODULE USB SECURITY DONGLE 5443
1:  $5.77115
DLP-USB245R MODULE USB-TO-PARL FIFO 18-DIP 4169
1:  $6.93000
DLP-2232H MODULE USB ADAPTER FOR FT2232H 2178
1:  $13.01525
DLP-RFID2D RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1141
1:  $27.63025
DLP-RFID2 RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1989
1:  $13.80525
DLP-7970ABP BOARD ADD-ON BOOSTERPACK NFC 2963
1:  $9.87500
DLP-RFID1-OG RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE 767
1:  $37.32750
DLP-TH1B MODULE SENSOR USB-BASED TEMP/HUM 726
1:  $35.53025
DLP-RFID-ANT ANTENNA ROUND WITH COAX 1913
1:  $15.78025

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$7.68075

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 3465
Porosit: