Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-IO14

N/A

MODULE DATA-ACQUISITION 14-CH Datalogging & Acquisition 14-Channel Data-Acq Module

DLP-IO14

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-IO14
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-IO14
Kategoritë
Zhvillimit Bordet, Kits, Programmers
Nën-kategoritë
Vlerësimi dhe bordet Demonstration dhe Kits
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojInterface
funksionData Capture
Embedded-
Shfrytëzohen IC / Pjesa-
Atributet primareData Acquisition System (DAS)
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-USB232M-G2 MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 2813
1:  $9.87500
DLP-IOR4 MODULE LATCHING-RELAY 4-CH 1698
1:  $17.75525
DLP-IO8-G MODULE DATA-ACQUISITION 8-CH 2198
1:  $11.83025
DLP-IO20 MODULE DATA-ACQUISITION 20-CH 1368
1:  $19.73025
DLP-USB232R MODULE USB-TO-SRL UART 18-DIP 3745
1:  $6.93000
DLP-RF430CL331BP BOOSTERPACK RF430CL331H ADD-ON B 7199
1:  $3.83075
DLP-RF430BP BOOSTERPACK RF430CL330 ADD-ON BD 7555
1:  $3.83075
DLP-RFID-UHF1B RFID READR R/W 902.6-927.4MZ MOD 733
DLP-TILT-G BOARD EVAL ACCEL/TILT/VIB SENSOR 2393
DLP-HS-FPGA MODULE USB-TO-FPGA SPARTAN3 962

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$17.75525

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1719
Porosit: