Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-MAV-LCD1

N/A

LCD MODULE 16X2 BLK/GRY

DLP-MAV-LCD1

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-MAV-LCD1
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-MAV-LCD1
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
-
Pjesa StatusObsolete
Numri i karaktereve32
Display Format16 x 2
karakteri Format-
Display Type-
Shfaqje mode-
Madhësia e karaktereve-
Outline L x W x H-
Duke parë Sipërfaqja41.70mm L x 24.50mm W
backlightLED
Voltage - Furnizimi3V ~ 3.3V
dot Size-
InterfaceSerial
Temperatura Operative-
text ColorBlack
Ngjyrë e sfonditGray
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-FR256 MICROCONTROLLER FERROELECTRIC 1515
1:  $19.73025
DLP-RFS-LOCATOR DEMONSTRATION SYSTEM 415
1:  $74.69585
DLP-RFS1280 2.4GHZ DATA RADIO 2671
1:  $11.83025
DLP-RFS1280ACT EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 306
1:  $82.97925
DLPA3005DPFD IC DLP PMIC LED DRIVER 100HTQFP 5095
1:  $5.69030
10:  $5.23100
100:  $4.41795
500:  $3.93008
1,000:  $3.60483
DLPA3000DPFD IC DLP PMIC LED DRIVER 100HTQFP 5543
1:  $4.90875
10:  $4.51182
100:  $3.81050
500:  $3.38969
1,000:  $3.10917
DLPA200PFP IC DIG MICROMIRROR DEV 80HTQFP 3403
1:  $9.42075
10:  $8.69040
100:  $7.23307
500:  $6.56687
DLPC2607ZVB IC DIGITAL CONTROLLER 176NFBGA 3832
1:  $7.60375
10:  $7.01354
100:  $5.98894
500:  $5.43732
DLPA100PT IC DLP PMIC LED DRIVER 48LQFP 3525
1:  $8.03035
10:  $7.19257
100:  $6.07468
500:  $5.40386
DLPA2005ERSLT IC DIG MICROMIRROR DEVICE 48FN 9874
250:  $3.01955
500:  $2.82475
1,250:  $2.59097

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1585
Porosit: