Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-RFID-LP8C

N/A

RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE RF Modules 8-channel RFID readr

DLP-RFID-LP8C

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFID-LP8C
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFID-LP8C
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Reader Modulet
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojRead/Write
frekuencë13.56MHz
InterfaceUSB
standardetISO 14443, ISO 15693, ISO 18000-3
Paketa / CaseModule
Furnizuesi Device PaketaModule
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-FPGA MODULE USB-TO-FPGA TRAINING TOOL 612
25:  $49.77958
DLP-245PL-G-CCS INTERFACE DEVELOPMENT TOOLS 560
1:  $59.58155
DLP-2232MSPF MODULE USB ADAPTER WITH MCU 1193
10:  $23.68025
DLP-TEMP-G MODULE DATA-ACQUISITION 3-CH 2907
50:  $9.87508
DLP-HS-FPGA-A MODULE USB-TO-FPGA SPARTAN3 423
1:  $62.22925
DLP-HS-FPGA2 MODULE USB ADAPTER FOR FT2232H 388
1:  $74.67925
DLP-RFIDTAG RFID TAG R/W 13.56MHZ INLAY 10PK 2337
25:  $11.83025
DLP-RFID2-EDK KIT EVAL 13.56MHZ R/W DLP-RFID2 244
1:  $124.47925
DLP-245PL-G MOD USB-MCU FT245RL W/18LF8722 1181
50:  $25.67516
DLP-COAX1 COAX WITH RPSMA CONNECTOR 3773
40:  $6.52575

Porosit

Çmimi i referencës:
20:$82.97987

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 356
Porosit: