Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-RFID1

N/A

RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE

DLP-RFID1

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFID1
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFID1
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Reader Modulet
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojRead/Write
frekuencë13.56MHz
InterfaceUSB
standardetISO 15693, ISO 18000-3
Paketa / CaseModule
Furnizuesi Device PaketaModule
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-UT1 SENSOR DIGITAL 0C-70C 2061
10:  $11.83025
DLP-232PC MODULE USB-MCU FT232R W/18F2410 2602
1:  $11.83025
DLP-FANT ANTENNA FERRITE 3465
1:  $7.68075
DLP-2232ML-G MODULE USB ADAPTR FOR FT2232D LP 2536
1:  $11.83025
DLP-D-G MODULE USB SECURITY DONGLE 5443
1:  $5.77115
DLP-USB245R MODULE USB-TO-PARL FIFO 18-DIP 4169
1:  $6.93000
DLP-2232H MODULE USB ADAPTER FOR FT2232H 2178
1:  $13.01525
DLP-RFID2D RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1141
1:  $27.63025
DLP-RFID2 RFID READER R/W 13.56MHZ MOD 1989
1:  $13.80525
DLP-7970ABP BOARD ADD-ON BOOSTERPACK NFC 2963
1:  $9.87500

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$49.77925

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 629
Porosit: