Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-RFID2-EDK

N/A

KIT EVAL 13.56MHZ R/W DLP-RFID2 RFID Transponder Tools DLP-RFID2 Development Kit

DLP-RFID2-EDK

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFID2-EDK
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFID2-EDK
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Vlerësimi dhe Zhvillim Kits, Boards
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojRead/Write
frekuencë13.56MHz
Për përdorim me / Related ProductsDLP-RFID2
Përmbajtja furnizuarBoard(s), Accessories
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-245PL-G MOD USB-MCU FT245RL W/18LF8722 1181
50:  $25.67516
DLP-COAX1 COAX WITH RPSMA CONNECTOR 3773
40:  $6.52575
DLP-HS-FPGA3 MODULE USB-TO-FPGA SPARTAN 3A 294
1:  $91.27925
DLP-RFID1 RFID READER R/W 13.56MHZ MODULE 629
1:  $49.77925
DLP-UT1 SENSOR DIGITAL 0C-70C 2061
10:  $11.83025
DLP-232PC MODULE USB-MCU FT232R W/18F2410 2602
1:  $11.83025
DLP-FANT ANTENNA FERRITE 3465
1:  $7.68075
DLP-2232ML-G MODULE USB ADAPTR FOR FT2232D LP 2536
1:  $11.83025
DLP-D-G MODULE USB SECURITY DONGLE 5443
1:  $5.77115
DLP-USB245R MODULE USB-TO-PARL FIFO 18-DIP 4169
1:  $6.93000

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$124.47925

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 244
Porosit: