Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-RFS-LOCATOR

N/A

DEMONSTRATION SYSTEM RF Development Tools Ranging and locating demonstration

DLP-RFS-LOCATOR

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFS-LOCATOR
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFS-LOCATOR
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
Vlerësimi RF dhe Zhvillim Kits, Boards
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojTransceiver; LoRa®
frekuencë2.4GHz
Për përdorim me / Related ProductsSX1280
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-RFS1280 2.4GHZ DATA RADIO 2671
1:  $11.83025
DLP-RFS1280ACT EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 306
1:  $82.97925
DLPA3005DPFD IC DLP PMIC LED DRIVER 100HTQFP 5095
1:  $5.69030
10:  $5.23100
100:  $4.41795
500:  $3.93008
1,000:  $3.60483
DLPA3000DPFD IC DLP PMIC LED DRIVER 100HTQFP 5543
1:  $4.90875
10:  $4.51182
100:  $3.81050
500:  $3.38969
1,000:  $3.10917
DLPA200PFP IC DIG MICROMIRROR DEV 80HTQFP 3403
1:  $9.42075
10:  $8.69040
100:  $7.23307
500:  $6.56687
DLPC2607ZVB IC DIGITAL CONTROLLER 176NFBGA 3832
1:  $7.60375
10:  $7.01354
100:  $5.98894
500:  $5.43732
DLPA100PT IC DLP PMIC LED DRIVER 48LQFP 3525
1:  $8.03035
10:  $7.19257
100:  $6.07468
500:  $5.40386
DLPA2005ERSLT IC DIG MICROMIRROR DEVICE 48FN 9874
250:  $3.01955
500:  $2.82475
1,250:  $2.59097
DLPC3438CZEZ IC DLP CTLR DLP3010 DMD 201NFBGA 2552
1:  $12.35955
10:  $11.39733
100:  $9.73248
DLPC300ZVB IC DIGITAL CONTROLLER 176NFBGA 2100
1:  $13.46950
10:  $12.42394
100:  $10.60907

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$74.69585

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 415
Porosit: