Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-RFS1231

N/A

RF TXRX MODULE CHIP U.FL ANT

DLP-RFS1231

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFS1231
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFS1231
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RF marrës Modulet
Seria
-
Pjesa StatusObsolete
RF Family / Standard-
protokoll-
ulje-
frekuencë902MHz ~ 928MHz
Data Rate-
Power - Output17dBm
ndjeshmëri-
interfaces serial-
Antena LlojiIntegrated, Chip + U.FL
Shfrytëzohen IC / PjesaSX1231
Memory Size-
Voltage - Furnizimi2.4V ~ 3.6V
Aktuale - Pranimi35mA
Aktuale - transmetimit-
montimi LlojiSurface Mount
Temperatura Operative0°C ~ 70°C
Paketa / CaseModule
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-245PB-G MODULE USB-MCU FT245RL W/16F877A 542
DLP-2232M-G MODULE USB ADAPTER FOR FT2232D 1943
DLP-USB232M-G MODULE USB-TO-TTL SRL UART CONV 2806
DLP-2232H-SF MOD USB-MCU/FPGA W/FT2232H 588
DLP-2232H-PSOC5 MODULE PSOC5 USB ADAPTER FT2232H 3027
DLP-USB245M-G MODULE USB-TO-TTL PARL FIFO CONV 1924
DLP-245SY-G MODULE USB-MCU FT245RL W/SX48 1947
DLP-ECON-BP BOOSTER PACK 1.73 E-INK DISPLAY 805
DLP-MAV-LCD1 LCD MODULE 16X2 BLK/GRY 1585
DLP-FR256 MICROCONTROLLER FERROELECTRIC 1515
1:  $19.73025

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1207
Porosit: