Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

DLP-RFS1280

N/A

2.4GHZ DATA RADIO RF Modules

DLP-RFS1280

RoHSNë përputhje me RoHS
DLP-RFS1280
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
DLP-RFS1280
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RF marrës Modulet
Seria
-
Pjesa StatusActive
RF Family / StandardGeneral ISM > 1GHZ
protokollLoRa
uljeGFSK
frekuencë2.4GHz ~ 2.48GHz
Data Rate-
Power - Output11.5dBm
ndjeshmëri-
interfaces serialSPI
Antena LlojiIntegrated, Chip + U.FL
Shfrytëzohen IC / PjesaSX1280
Memory Size-
Voltage - Furnizimi3.3V
Aktuale - Pranimi4.8mA
Aktuale - transmetimit24mA
montimi LlojiSurface Mount
Temperatura Operative0°C ~ 70°C
Paketa / Case14-SMD Module
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
DLP-RFS1280ACT EVAL BOARD FOR DLP-RFS1280 306
1:  $82.97925
DLPA3005DPFD IC DLP PMIC LED DRIVER 100HTQFP 5095
1:  $5.69030
10:  $5.23100
100:  $4.41795
500:  $3.93008
1,000:  $3.60483
DLPA3000DPFD IC DLP PMIC LED DRIVER 100HTQFP 5543
1:  $4.90875
10:  $4.51182
100:  $3.81050
500:  $3.38969
1,000:  $3.10917
DLPA200PFP IC DIG MICROMIRROR DEV 80HTQFP 3403
1:  $9.42075
10:  $8.69040
100:  $7.23307
500:  $6.56687
DLPC2607ZVB IC DIGITAL CONTROLLER 176NFBGA 3832
1:  $7.60375
10:  $7.01354
100:  $5.98894
500:  $5.43732
DLPA100PT IC DLP PMIC LED DRIVER 48LQFP 3525
1:  $8.03035
10:  $7.19257
100:  $6.07468
500:  $5.40386
DLPA2005ERSLT IC DIG MICROMIRROR DEVICE 48FN 9874
250:  $3.01955
500:  $2.82475
1,250:  $2.59097
DLPC3438CZEZ IC DLP CTLR DLP3010 DMD 201NFBGA 2552
1:  $12.35955
10:  $11.39733
100:  $9.73248
DLPC300ZVB IC DIGITAL CONTROLLER 176NFBGA 2100
1:  $13.46950
10:  $12.42394
100:  $10.60907
DLP2010FQJ IC DIG MICROMIRROR DEVICE 40CLGA 1257
1:  $23.02850
10:  $21.63218
100:  $19.39904

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$11.83025

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2671
Porosit: