Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

EH4205/EH4295KIT

N/A

EVAL KIT FOR EH4205/EH4295

EH4205/EH4295KIT

RoHSNë përputhje me RoHS
EH4205/EH4295KIT
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
EH4205/EH4295KIT
Kategoritë
Zhvillimit Bordet, Kits, Programmers
Nën-kategoritë
Vlerësimi dhe bordet Demonstration dhe Kits
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojPower Management
funksionRenewable Energy
Embedded-
Shfrytëzohen IC / PjesaEH4205, EH4295
Atributet primare-
Përmbajtja furnizuarBoard(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
EH4205/EH300KIT EVAL KIT FOR EH4205/EH300 768
1:  $37.52105

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$34.11220

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 845
Porosit: