Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

EVK-VX-COG-T350MCQV-03

N/A

KIT EVALUATION COG-T350MCQV

EVK-VX-COG-T350MCQV-03

RoHSNë përputhje me RoHS
EVK-VX-COG-T350MCQV-03
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
EVK-VX-COG-T350MCQV-03
Kategoritë
Zhvillimit Bordet, Kits, Programmers
Nën-kategoritë
Vlerësimi dhe bordet Demonstration dhe Kits
Seria
-
Pjesa StatusActive
llojDisplay
funksionLCD Touch Screen
Embedded-
Shfrytëzohen IC / PjesaCOG-T350MCQV-03
Atributet primare3.5" 320x240 QVGA
Përmbajtja furnizuarBoard(s), Cable(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
EVK-DS40MB200 BOARD EVALUATION DS40MB200 279
1:  $107.30240
EVK50C400-EQF BOARD EVALUATION SCAN50C40A 1472
EVK-TA-TM047NBH01 KIT EVAL TM047NBH01 TFT TOUCH 3095
EVK-HX-HDA570ST-VH KIT EVAL HDA570ST-VH HDA570S-VH 1880
EVK-TA-TM035KBH02 KIT EVAL TM035KBH02 TFT TOUCH 3002
EVK1000 DW1000/EVB1000 KIT-NO BATTERIES 109
1:  $226.59000
EVK-M8QSAM-0 U-BLOX M8 GNSS EVALUATION KIT FO 412
1:  $74.28500
EVK-M8C-0 DESCRIPTION FOR M8CU-BLOXM8 EVA 384
1:  $74.28500
EVK-W262U EVAL KIT FOR ODIN-W262 465
1:  $61.83500
EVK-M8U-0 U-BLOX M8 EVALUATION KIT UDR WI 287
1:  $103.33500

Porosit

Çmimi i referencës:
5:$103.75000

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 242
Porosit: