Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

FXX-3061-MIX

N/A

XIAOMI MI PORTABLE WIFI WiFi Modules (802.11) Xiaomi Mi Portable WiFi

FXX-3061-MIX

RoHSNë përputhje me RoHS
FXX-3061-MIX
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
FXX-3061-MIX
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RF Marresit, transmetues dhe marrës Njësitë e përfunduara
Seria
-
Pjesa StatusActive
funksionRouter
Rregullim ose Protocol802.11 b/g/n
frekuencë2.4GHz
AplikimetGeneral Purpose
InterfaceUSB
ndjeshmëri-
Power - Output-
Data Rate (Max)150Mbps
Features-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
FXXSP5E5EAAF280 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK PLENU 12
1:  $2170.32552
FXXSP5E5EAAF160 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK PLENU 13
1:  $1576.86284
FXXSP5E5EAAF220 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK PLENU 12
1:  $1873.59952
FXXSL5E5EAAM100 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK LSZH 9
1:  $2326.96908
FXXSP5E5EAAF120 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK PLENU 18
1:  $1379.05144
FXXSL5E5EAAM020 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK LSZH 19
1:  $1093.86340
FXXSP5E5EAAF200 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK PLENU 13
1:  $1774.68848
FXXSP5E5EAAF140 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK PLENU 18
1:  $1477.95180
FXXSL5E5EAAM030 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK LSZH 20
1:  $1247.99716
FXXSP5E5EAAF300 OM3 72-FIBER INDOOR TRUNK PLENU 12
1:  $2269.23656

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$3.36875

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 8076
Porosit: