Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

IXI-P041259

N/A

RF ANTENNA SCI

IXI-P041259

RoHSNë përputhje me RoHS
IXI-P041259
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
IXI-P041259
Kategoritë
RF / IF dhe RFID
Nën-kategoritë
RFID Antenave
Seria
*
Pjesa StatusActive
frekuencë-
Features-
Size / Dimension-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
IXI-P041205 RFID ANTENNA SEC 2024
20:  $13.11420
IXIDM1401_1505_O POWER MODULE H-BRIDGE 15V 10A 1294
1:  $20.67035
10:  $19.33011
25:  $17.87738
100:  $16.76005
250:  $15.64271
IXI848S1T/R IC CURRENT MONITOR 0.7 8SOIC 101645
2,500:  $0.23608
IXI859S1 IC REG/GATE DRIVER 3.3V 8-SOIC 2928
IXI848S1 IC CURRENT MONITOR 0.7 8SOIC 1640
IXI848AS1T/R IC CURRENT MONITOR 0.7 8SOIC 663
IXI848AS1 IC CURRENT MONITOR 0.7 8SOIC 1517
IXIDM1403_1505_M POWER MODULE 865
1:  $31.07465
IXIDM1401 ISOLATED GATE DRIVER 2115
IXIDM1403_1515_M DVR MOD 15V -15V 30A MOLDED 2735

Porosit

Çmimi i referencës:
20:$14.81250

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1756
Porosit: