Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MB203LCD

N/A

LCD MOD W/CABLE/CONN FOR MB203A

MB203LCD

RoHSNë përputhje me RoHS
MB203LCD
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MB203LCD
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
-
Pjesa StatusActive
Numri i karaktereve32
Display Format16 x 2
karakteri Format5 x 8 Dots
Display Type-
Shfaqje mode-
Madhësia e karaktereve4.35mm H x 2.95mm W
Outline L x W x H80.00mm x 36.00mm x 11.00mm
Duke parë Sipërfaqja-
backlight-
Voltage - Furnizimi4.5V ~ 5.5V
dot Size-
Interface-
Temperatura Operative0°C ~ 50°C
text Color-
Ngjyrë e sfondit-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MB201A20V 5 1/2 DIG DVM BOARD 1099
1:  $22.35305
MB203SDK DESIGN KIT SOIC W/O PCB 1048
1:  $26.33070
MB203A20V-01 5 1/2 DIG DVM BOARD/LCD 1030
1:  $25.39455
MB201A20V-01 5 1/2 DIG DVM BOARD 1272
1:  $21.35370
MB203A-TXXXX 5 1/2 DIG CUSTOM MB203A DVM BRD 1019
1:  $32.56380
MB203LCD-1 LCD MOD W/CABLE/CONN FOR MB203A 1075
1:  $22.87050
MB201A20VKIT KIT 5 1/2 DIG DVM 1533
1:  $19.84875
MB203CHIPSET MB203A I.C. CHIPSET 4 I.C.S 2928
1:  $10.27395
MB203A20V 5 1/2 DIG DVM BOARD/LCD 1155
1:  $26.39390
MB203A2V-01 5 1/2 DIG DVM BOARD/LCD 1037
1:  $25.39455

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$22.87050

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1239
Porosit: