Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MDLS-16166-LV-GLED4G

N/A

LCD MODULE 16X1 SUPERTWIST LED

MDLS-16166-LV-GLED4G

RoHSNë përputhje me RoHS
MDLS-16166-LV-GLED4G
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MDLS-16166-LV-GLED4G
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
MDL(S)-16166
Pjesa StatusActive
Numri i karaktereve16
Display Format16 x 1
karakteri Format5 x 8 Dots
Display TypeSTN - Super-Twisted Nematic
Shfaqje modeTransflective
Madhësia e karaktereve6.30mm H x 3.15mm W
Outline L x W x H80.00mm x 36.00mm x 9.80mm
Duke parë Sipërfaqja64.50mm L x 13.80mm W
backlightLED - Green
Voltage - Furnizimi5V
dot Size0.55mm W x 0.70mm H
InterfaceParallel
Temperatura Operative-5°C ~ 50°C
text ColorBlack
Ngjyrë e sfonditGreen
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MDLS-16265B-LV-G-LED LCD MODULE 16X2 SUPERTWIST 5897
100:  $5.08200
MDLS-16264-LV-S LCD MODULE 16X2 SUPERTWIST STN 5433
500:  $5.04157
MDLS-81809-LV-G LCD MODULE 8X1 SUPERTWIST 3007
100:  $8.96354
MDLS-24265-LV-GLED4G LCD MODULE 24X2 SUPERTWIST LED 1969
100:  $13.31201
MDLS-81809-LV-GLED4G LCD MODULE 8X1 SUPERTWIST W/LED 2425
100:  $9.76539
MDLS-16265-LV-G LCD MODULE 16X2 SUPERTWIST 3838
100:  $6.14075
MDLS-16265-LV-G-LED4G LCD MOD 16X2 STD W/BKLIGHT 14PIN 3662
100:  $8.24760
MDLS-20464-LV-G LCD MODULE 20X4 SUPERTWIST 1842
100:  $14.07188
MDLS-16465-LV-G LCD MODULE 16X4 SUPERTWIST 1730
100:  $14.07188
MDLS-20265-LV-GLED4G LCD MODULE 20X2 SUPERTWIST W/LED 2244
100:  $11.70780

Porosit

Çmimi i referencës:
100:$6.83856

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 4789
Porosit: