Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MDLS-16263-C-LV-G-LED04G

N/A

LCD MOD 16X2 CHAR STN W/BKLT GN

MDLS-16263-C-LV-G-LED04G

RoHSNë përputhje me RoHS
MDLS-16263-C-LV-G-LED04G
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MDLS-16263-C-LV-G-LED04G
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
MDL(S)-16263
Pjesa StatusObsolete
Numri i karaktereve32
Display Format16 x 2
karakteri Format5 x 8 Dots
Display TypeSTN - Super-Twisted Nematic
Shfaqje modeTransflective
Madhësia e karaktereve3.15mm H x 1.85mm W
Outline L x W x H53.00mm x 20.00mm x 8.00mm
Duke parë Sipërfaqja36.00mm L x 10.00mm W
backlightLED - Green
Voltage - Furnizimi3V
dot Size0.33mm W x 0.35mm H
InterfaceParallel
Temperatura Operative-10°C ~ 60°C
text Color-
Ngjyrë e sfondit-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MDLS-20464-SS-LV-S LCD MODULE 20X4 SILVER SUPERTWST 2168
MDL-LM3S818CNCD MODULE CONTROL CARD LM3S818 1400
1:  $18.14630
MDL-LM4F211CNCD MOD CONTROL CARD LM4F211 1473
1:  $18.14630
MDL-BDC BRUSHED DRIVER 40A 12V LOAD 2033
MDL-BDC-B BRUSHED DRIVER 40A 12V LOAD 2474
MDL-ACIM BOARD CONTROL STELLARIS ACIM 1252
MDL-IDM-L35 MODULE INTELLIGENT DISPLAY 3.5 1795
MDL-ADA2 ADAPTER MODULE 10-20PIN JTAG 1643
MDL-IDM28-B MODULE INTELLIGENT DISPLAY W/ETH 826
MDL-BDC24 BRUSHED DRIVER 40A 12V 24V LOAD 1570

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 904
Porosit: