Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MDLS-16465-SS-LV-S

N/A

LCD MODULE 16X4 SILVER SUPERTWST

MDLS-16465-SS-LV-S

RoHSNë përputhje me RoHS
MDLS-16465-SS-LV-S
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MDLS-16465-SS-LV-S
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
MDL(S)-16465
Pjesa StatusObsolete
Numri i karaktereve64
Display Format16 x 4
karakteri Format5 x 8 Dots
Display TypeSTN - Super-Twisted Nematic
Shfaqje modeReflective
Madhësia e karaktereve4.75mm H x 2.95mm W
Outline L x W x H87.00mm x 60.00mm x 6.60mm
Duke parë Sipërfaqja61.80mm L x 25.20mm W
backlightWithout Backlight
Voltage - Furnizimi5V
dot Size0.55mm W x 0.55mm H
InterfaceParallel
Temperatura Operative-5°C ~ 50°C
text Color-
Ngjyrë e sfondit-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MDLS-20265-SS-LV-S LCD MODULE 20X2 SILVER SUPERTWST 3095
MDLS-16265-SS-LV-S-LED-04-G-16 LCD MODULE 16X2 SLV SUPRTWST LED 2799
MDL-16265-SS-LV-S LCD MODULE 16X2 SILVER 1353
MDLS-16268B-LV-NEGBLUE-LED04G LCD MOD 16X2 CHAR STN W/BKLT GN 1610
MDLS-16465-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 16X4 SLV SUPRTWST LED 1573
MDLS-16166-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 16X1 SLV SUPRTWST LED 1352
MDL-16265-SS-LV LCD MODULE 16X2 TN 2620
MDLS-16265-SS-LV-S LCD MODULE 16X2 SILVER SUPERTWST 2269
MDLS-40266-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 40X2 SLV SUPRTWST LED 2865
MDL-16166-SS-LV-S LCD MODULE 16X1 SILVER 1259

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2068
Porosit: