Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MDLS-20189-SS-LV-S-LED-04-G

N/A

LCD MODULE 20X1 SLV SUPRTWST LED

MDLS-20189-SS-LV-S-LED-04-G

RoHSNë përputhje me RoHS
MDLS-20189-SS-LV-S-LED-04-G
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MDLS-20189-SS-LV-S-LED-04-G
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
MDL(S)-20189
Pjesa StatusObsolete
Numri i karaktereve20
Display Format20 x 1
karakteri Format5 x 8 Dots
Display TypeSTN - Super-Twisted Nematic
Shfaqje modeTransflective
Madhësia e karaktereve11.50mm H x 6.70mm W
Outline L x W x H182.00mm x 33.50mm x 11.00mm
Duke parë Sipërfaqja154.00mm L x 15.80mm W
backlightLED - Green
Voltage - Furnizimi5V
dot Size1.30mm W x 1.30mm H
InterfaceParallel
Temperatura Operative-5°C ~ 50°C
text Color-
Ngjyrë e sfonditGreen
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MDLS-20265-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 20X2 SLV SUPRTWST LED 2931
MDLS-16268D-LV-G-LED4G LCD MODULE 16X2 SUPERTWIST 778
MDLS-24269-HT-HV-S LCD MOD 24X2 CHAR STN SILVER 1401
MDLS-16465-SS-LV-S LCD MODULE 16X4 SILVER SUPERTWST 2068
MDLS-20265-SS-LV-S LCD MODULE 20X2 SILVER SUPERTWST 3095
MDLS-16265-SS-LV-S-LED-04-G-16 LCD MODULE 16X2 SLV SUPRTWST LED 2799
MDL-16265-SS-LV-S LCD MODULE 16X2 SILVER 1353
MDLS-16268B-LV-NEGBLUE-LED04G LCD MOD 16X2 CHAR STN W/BKLT GN 1610
MDLS-16465-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 16X4 SLV SUPRTWST LED 1573
MDLS-16166-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 16X1 SLV SUPRTWST LED 1352

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1944
Porosit: