Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MDLS-20433-C-LV-G-LED01G

N/A

LCD MOD 20X4 CHAR STN W/BKLT GN

MDLS-20433-C-LV-G-LED01G

RoHSNë përputhje me RoHS
MDLS-20433-C-LV-G-LED01G
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MDLS-20433-C-LV-G-LED01G
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
MDL(S)-20433
Pjesa StatusObsolete
Numri i karaktereve80
Display Format20 x 4
karakteri Format5 x 8 Dots
Display TypeSTN - Super-Twisted Nematic
Shfaqje modeTransflective
Madhësia e karaktereve3.15mm H x 1.85mm W
Outline L x W x H65.00mm x 28.40mm x 8.00mm
Duke parë Sipërfaqja46.00mm L x 18.40mm W
backlightLED - Green
Voltage - Furnizimi4.8V ~ 6V
dot Size0.33mm W x 0.35mm H
InterfaceParallel
Temperatura Operative-5°C ~ 50°C
text Color-
Ngjyrë e sfondit-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MDLS-24265-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 24X2 SUPERTWIST W/LED 1725
MDLS-20265-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 20X2 SUPERTWIST W/LED 2515
MDLS-16166-SS-LV-S LCD MODULE 16X1 SILVER SUPERTWST 2062
MDLS-81809-SS-LV-S LCD MODULE 8X1 SILVER SUPERTWIST 1719
MDLS-40466-GHVLED4G LCD MODULE 40X4 SUPERTWIST W/LED 124
MDLS-20189-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 20X1 SUPERTWIST W/LED 3233
MDLS-16265SS-LV-G-LED4G LCD MODULE 16X2 STD W/BACKLIGHT 1311
MDLS-40466-SS-G-HV-LED-04-G LCD MODULE 40X4 SUPERTWIST W/LED 2689
MDL-16166-SS-LV LCD MODULE 16X1 TN 2340
MDLS-16166-SS-LV-G LCD MODULE 16X1 SUPERTWIST 2774

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2249
Porosit: