Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MDLS-20464-B-LV-G

N/A

LCD MODULE CHAR 20X4 STN

MDLS-20464-B-LV-G

RoHSNë përputhje me RoHS
MDLS-20464-B-LV-G
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MDLS-20464-B-LV-G
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
MDL(S)-20464
Pjesa StatusActive
Numri i karaktereve80
Display Format20 x 4
karakteri Format5 x 8 Dots
Display TypeSTN - Super-Twisted Nematic
Shfaqje modeReflective
Madhësia e karaktereve4.70mm H x 2.90mm W
Outline L x W x H98.00mm x 60.00mm x 7.10mm
Duke parë Sipërfaqja76.00mm L x 25.20mm W
backlightWithout Backlight
Voltage - Furnizimi-
dot Size0.50mm W x 0.50mm H
InterfaceParallel
Temperatura Operative-5°C ~ 50°C
text Color-
Ngjyrë e sfondit-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MDLS-16263-C-LV-G-LED-01-G LCD MODULE 16X2 SUPERTWIST W/LED 2652
1:  $10.95730
MDLS-40466-SS-HV-S LCD MODULE 40X4 SILVER SUPERTWST 1187
8:  $26.50944
MDLS-16264-SS-LV-G-LED04G LCD MOD 16X2 CHAR STN W/BKLT GN 972
MDLS-24265-SS-LV-G LCD MODULE 24X2 SUPERTWIST 1186
MDLS-40266-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 40X2 STD W/BACKLIGHT 2638
MDLS-40466-SS-G-HV LCD MODULE 40X4 SUPERTWIST 2033
MDLS-81809-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 8X1 SUPERTWIST W/LED 2206
MDLS-16465-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 16X4 SUPERTWIST W/LED 2587
MDLS-16465-SS-LV-G LCD MODULE 16X4 SUPERTWIST 1925
MDLS-20189-SS-LV-G LCD MODULE 20X1 SUPERTWIST 1052

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$17.71575

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 1627
Porosit: