Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MDLS-40266-SS-LV-S-LED-04-G

N/A

LCD MODULE 40X2 SLV SUPRTWST LED

MDLS-40266-SS-LV-S-LED-04-G

RoHSNë përputhje me RoHS
MDLS-40266-SS-LV-S-LED-04-G
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MDLS-40266-SS-LV-S-LED-04-G
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
MDL(S)-40266
Pjesa StatusObsolete
Numri i karaktereve80
Display Format40 x 2
karakteri Format5 x 8 Dots
Display TypeSTN - Super-Twisted Nematic
Shfaqje modeTransflective
Madhësia e karaktereve5.50mm H x 3.15mm W
Outline L x W x H182.00mm x 33.50mm x 11.00mm
Duke parë Sipërfaqja154.00mm L x 15.80mm W
backlightLED - Green
Voltage - Furnizimi5V
dot Size0.55mm W x 0.60mm H
InterfaceParallel
Temperatura Operative-5°C ~ 50°C
text Color-
Ngjyrë e sfonditGreen
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MDL-16166-SS-LV-S LCD MODULE 16X1 SILVER 1259
MDLS-24265-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 24X2 SLV SUPRTWST LED 1886
MDLS-20188-C-LV-G LCD MOD 20X1 CHAR STN GRN/YLW 3078
MDLS-81089-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 8X1 SLV SUPERTWST LED 1995
MDLS-20464-SS-LV-S-LED-04-G LCD MODULE 20X4 SLV SUPRTWST LED 2557
MDLS-16263-C-LV-G-LED04G LCD MOD 16X2 CHAR STN W/BKLT GN 904
MDLS-20464-SS-LV-S LCD MODULE 20X4 SILVER SUPERTWST 2168
MDL-LM3S818CNCD MODULE CONTROL CARD LM3S818 1400
1:  $18.14630
MDL-LM4F211CNCD MOD CONTROL CARD LM4F211 1473
1:  $18.14630
MDL-BDC BRUSHED DRIVER 40A 12V LOAD 2033

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 2865
Porosit: