Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

MDLS-40266K-LV-G

N/A

LCD MODULE 40X2 SUPERTWIST

MDLS-40266K-LV-G

RoHSNë përputhje me RoHS
MDLS-40266K-LV-G
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
MDLS-40266K-LV-G
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
MDL(S)-40266K
Pjesa StatusObsolete
Numri i karaktereve80
Display Format40 x 2
karakteri Format5 x 8 Dots
Display TypeSTN - Super-Twisted Nematic
Shfaqje modeReflective
Madhësia e karaktereve5.50mm H x 3.15mm W
Outline L x W x H118.00mm x 33.50mm x 6.60mm
Duke parë Sipërfaqja154.00mm L x 15.80mm W
backlightWithout Backlight
Voltage - Furnizimi5V
dot Size0.60mm W x 0.60mm H
InterfaceParallel
Temperatura Operative-5°C ~ 50°C
text ColorBlack
Ngjyrë e sfonditGreen
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
MDLS-20265-SS-LV-G LCD MODULE 20X2 SUPERTWIST 1645
MDLS-20265-LV-G LCD MODULE 20X2 SUPERTWIST 124
MDLS-20464-SS-LV-G-LED-04-G LCD MODULE 20X4 STND W/BACKLIGHT 1297
MDLS-16265B-SS-LV-G-LED04G LCD MOD 16X2 CHAR STN W/BKLT GN 2658
MDLS-81809-SS-LV-G LCD MODULE 8X1 SUPERTWIST 986
MDLS-40466-SS-HV-S-LED-04-G LCD MODULE 40X4 SLV SUPRTWST LED 1358
MDLS-20464-LV-S LCD MOD 20X4 CHAR STN SILVER 2997
MDLS-40266-SS-LV-S LCD MODULE 40X2 SILVER SUPERTWST 1197
MDLS-20189-SS-LV-S LCD MODULE 20X1 SILVER SUPERTWST 3255
MDLS-16265-SS-LV-S-LED-04-G-14 LCD MODULE 16X2 SLV SUPRTWST LED 3074

Porosit

Çmimi i referencës:
1:-

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 612
Porosit: