Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

SABMB16

N/A

SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB Other Development Tools Blank Supercapacitor w/ Auto Balancing

SABMB16

RoHSNë përputhje me RoHS
SABMB16
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
SABMB16
Kategoritë
Zhvillimit Bordet, Kits, Programmers
Nën-kategoritë
Vlerësimi dhe bordet Demonstration dhe Kits
Seria
EPAD®, SAB™
Pjesa StatusActive
llojPower Management
funksionCapacitor Charger
Embedded-
Shfrytëzohen IC / PjesaALD8100xx, ALD9100xx
Atributet primareCell Balancer
Përmbajtja furnizuarUnpopulated (Bare) Board(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
SABMB910019 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2569
25:  $13.29444
SABMB910020 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2852
25:  $13.29444
SABMB910024 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2597
25:  $13.29444
SABMB910022 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2452
25:  $13.29444
SABMB910028 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2904
25:  $13.29444
SABMB910026 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2741
25:  $13.29444
SABMB910018 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2856
25:  $13.29444
SABMB910027 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2528
25:  $13.29444
SABMB910021 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2869
25:  $13.29444
SABMB910016 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 2888
25:  $13.29444

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$8.57150
10:$7.59644
100:$6.45710

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 3046
Porosit: