Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

SABMB6

N/A

6-CHANNEL SUPERCAPACITOR AUTO BA Other Development Tools 6-CHANNEL SAB PCB BLANK

SABMB6

RoHSNë përputhje me RoHS
SABMB6
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
SABMB6
Kategoritë
Zhvillimit Bordet, Kits, Programmers
Nën-kategoritë
Vlerësimi dhe bordet Demonstration dhe Kits
Seria
EPAD®, SAB™
Pjesa StatusActive
llojPower Management
funksionCapacitor Charger
Embedded-
Shfrytëzohen IC / PjesaALD9100xx
Atributet primareCell Balancer
Përmbajtja furnizuarUnpopulated (Bare) Board(s)
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
SABMB223 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 3609
1:  $7.39585
SABMB625 6-CHANNEL SUPERCAPACITOR AUTO BA 2166
1:  $12.26870
SABMB622 6-CHANNELSUPERCAPACITOR AUTO BAL 2644
1:  $12.26870
SABMB216 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 3410
1:  $7.39585
SABMB626 6-CHANNEL SUPERCAPACITOR AUTO BA 1859
1:  $13.50110
SABMB616 6-CHANNEL SUPERCAPACITOR AUTO BA 2272
1:  $12.26870
SABMB2 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 7227
SABMB619 6-CHANNEL SUPERCAPACITOR AUTO BA 1957
1:  $12.26870
SABMB624 6-CHANNEL SUPERCAPACITOR AUTO BA 2646
1:  $12.26870
SABMB222 SUPERCAPACITOR AUTOBALANCING PCB 4002
1:  $7.39585

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$4.53145

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 6051
Porosit: