Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

SCD722002

N/A

DISPLAY 5 BAR GAUGE

SCD722002

RoHSNë përputhje me RoHS
SCD722002
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
SCD722002
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
E Ink
Pjesa StatusActive
Numri i karaktereve5
Display Format1 x 5
karakteri Format6-Segment
Display TypeE-INK Segmented Display
Shfaqje mode-
Madhësia e karaktereve-
Outline L x W x H26.30mm x 8.50mm x 0.58mm
Duke parë Sipërfaqja3.00mm L x 10.30mm W
backlightWithout Backlight
Voltage - Furnizimi5V ~ 15V
dot Size-
Interface-
Temperatura Operative-10°C ~ 60°C
text ColorBlack
Ngjyrë e sfonditWhite
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
SCD722003 DISPLAY14 BAR GAUGE 12127
SCD223110QCD IC CONTROLLER OHCI-LYNX 176BGA 5762
1:  $4.89176
SCD4DBEIGE TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 2361
SCD4BEIGE TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 50PC 2140
SCD4LDBEIGE24DC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 1348
SCD4LDBEIGE24AC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 1290
SCD4LDBEIGE110AC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 2284
SCD55102A DISPLAY 10CHAR .145 5X5 HER 1222
1:  $23.42745
10:  $20.75014
25:  $19.07692
SCDQ5542P INTELLIGENT DISP 4CHAR 5X5 HER 2746
SCD55103A DISPLAY 10CHAR .145 5X5 GRN 2287

Porosit

Çmimi i referencës:
500:$0.67969

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 16109
Porosit: