Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

SCD722003

N/A

DISPLAY14 BAR GAUGE

SCD722003

RoHSNë përputhje me RoHS
SCD722003
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
SCD722003
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
E Ink
Pjesa StatusActive
Numri i karaktereve14
Display Format1 x 14
karakteri Format-
Display TypeE-INK Segmented Display
Shfaqje modeReflective
Madhësia e karaktereve-
Outline L x W x H37.50mm x 8.50mm x 0.58mm
Duke parë Sipërfaqja3.00 mm L x 23.50 mm W
backlightWithout Backlight
Voltage - Furnizimi5V ~ 15V
dot Size-
Interface-
Temperatura Operative-
text ColorBlack
Ngjyrë e sfonditWhite
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
SCD223110QCD IC CONTROLLER OHCI-LYNX 176BGA 5762
1:  $4.89176
SCD4DBEIGE TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 2361
SCD4BEIGE TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 50PC 2140
SCD4LDBEIGE24DC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 1348
SCD4LDBEIGE24AC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 1290
SCD4LDBEIGE110AC TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC 2284
SCD55102A DISPLAY 10CHAR .145 5X5 HER 1222
1:  $23.42745
10:  $20.75014
25:  $19.07692
SCDQ5542P INTELLIGENT DISP 4CHAR 5X5 HER 2746
SCD55103A DISPLAY 10CHAR .145 5X5 GRN 2287
SCDQ5544R DISPLAY 4CHAR .134 5X5 HEG CONN 898

Porosit

Çmimi i referencës:
1:$2.31000

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 12127
Porosit: