Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

VI-415-DP-FC-S

N/A

LCD 4 DIGIT .7 TRANSFL

VI-415-DP-FC-S

RoHSNë përputhje me RoHS
VI-415-DP-FC-S
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
VI-415-DP-FC-S
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
VI-415
Pjesa StatusActive
Numri i karaktereve4
Display Format4 x 1
karakteri Format7-Segment
Display TypeTN - Twisted Nematic
Shfaqje modeTransflective
Madhësia e karaktereve17.78mm H x 10.16mm W
Outline L x W x H69.85mm x 38.10mm x 2.80mm
Duke parë Sipërfaqja63.75mm L x 24.38mm W
backlight-
Voltage - Furnizimi3V
dot Size-
Interface-
Temperatura Operative-10°C ~ 60°C
text Color-
Ngjyrë e sfondit-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
VI-508-DP-RH-W LCD MODULE EXT TEMP QUAD LEADED 20547
1,200:  $1.30630
VI-502-DP-FC-S LCD 4.5 DIGIT .4 TRANSFL 23661
1,000:  $1.25964
VI-607-DP-FC-S LCD 6 DIGIT .7 TRANSFL 7506
1,000:  $3.66684
VI-804-DP-RC-S LCD 8 DIGIT .5 REFL 9320
1,000:  $3.03361
VI-319-DP-FC-S LCD 3.5 DIGIT .7 TRANSFL 10021
1,000:  $2.67036
VI-804-DP-FC-S LCD 8 DIGIT .5 TRANSFL 8163
1,000:  $3.03361
VI-514-DP-RC-S LCD 7-SEG TN 4.5 DIGIT REFLECT 25383
1,000:  $1.25964
VI-422-DP-RH-W LCD 4DIGIT .5 REFLECT WIDE TEMP 15865
1,000:  $1.50150
VI-415-DP-RH-W LCD 4DIGIT .7 REFLECT WIDE TEMP 4335
100:  $6.02910
VI-419-2-RC-W LCD 4DIGIT .3 REFLECT 10657
100:  $2.58720

Porosit

Çmimi i referencës:
1,000:$2.51328

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 10899
Porosit: