Kam nevojë për ndihmë?Na kontaktoni
 Bom

VIM-404-DP-FC-S-HV

N/A

LCD 4 DIGIT .5 TRANSFL

VIM-404-DP-FC-S-HV

RoHSNë përputhje me RoHS
VIM-404-DP-FC-S-HV
Prodhues
N/A
Prodhuesit Pjesa #
VIM-404-DP-FC-S-HV
Kategoritë
optoelectronics
Nën-kategoritë
Display Modulet - LCD, karakterin OLED dhe numerike
Seria
VIM-404
Pjesa StatusActive
Numri i karaktereve4
Display Format4 x 1
karakteri Format7-Segment
Display TypeTN - Twisted Nematic
Shfaqje modeTransflective
Madhësia e karaktereve12.70mm H x 6.99mm W
Outline L x W x H50.80mm x 30.48mm x 2.70mm
Duke parë Sipërfaqja44.45mm L x 16.51mm W
backlight-
Voltage - Furnizimi3.9V ~ 7.5V
dot Size-
Interface-
Temperatura Operative-10°C ~ 60°C
text Color-
Ngjyrë e sfondit-
Numri i Pjesës së Prodhuesit Përshkrim Sasia e disponueshme Çmimi i njësisë
VIM-808-DP-FC-S-HV LCD 8 DIGIT .5 TRANSFL 11589
1,000:  $2.77344
VIM-838-DP-RC-S-LV-6 LCD 7SEG 8DIGIT 0.35 REFL STD 23143
1,000:  $1.21356
VIM-828-DP-RH-W LCD 14SEG 8DIGIT 0.35 REFL WIDE 24038
1,000:  $1.22892
VIM-516-DP-RC-S-LV LCD 7SEG 5DIGIT REFL STD 5765
10:  $4.15800
VIM-810-2-FC-S LCD 14-SEG STN 8 DIGIT TRANSFL 7547
1:  $3.16470

Porosit

Çmimi i referencës:
1,000:$1.16235

Për një çmim më të madh, ju lutemi na kontaktoni.

Disponueshmëria:
Në magazinë: 21372
Porosit: